LOOTUSE ILUSTUUDIO kollektiiv

JUUKSURID:

LIIS
Juuksed on olnud minu eriala juba aastast 2001. Olen valinud omale töö, mis annab võimaluse maailma paremaks muuta läbi inimeste kaunistamise. Minu eriline armastus on värvid ja nendega katsetamine, uute tehnikate proovimine ning pidev õppimine. Läbi aja on minuni jõudnud paljud erinevad inimesed ja nad kõik on olnud ja on väga toredad ja inspireerivad.
Kohtumisteni :)

LIINA
Töötan juuksurina aastast 2013.  Mulle väga meeldib minu töö ja
minu kliendid.  Ei ole oluline,  kas toolis istub 1.aastane või
95.aastane - kõik on teretulnud. Saab korda nii meeste, naiste kui laste juuksed.  Mul on õnn olnud olla mitmete perekondade juuksur ning parim tunnustus vist ongi see, kui ema toob oma tütre ja isa oma poja kaasa oma lemmik juuksuri juurde.
Aitäh Teile kallid kliendid :)

ANETTE
Olen noorjuuksur, kes on spetsialiseerunud blondidele. Nõmmele tööle tulles oli minu eesmärk pühenduda kliendile ning õppida ja areneda töö käigus koos oma klientidega. Suured salongid kesklinnas ei võimalda võtta aega ja rahulikult kliendiga suhelda, hubases Lootuse Ilustuudios saan 100% pühenduda oma toredatele klientidele. 
Kohtumisteni :)

AIMI
Aastate pikkused kogemused erinevatel töökohtadel, muu hulgas grimmeerijana teatris kuid juuksed on miskit, mis köidab siiani. Olen see "imelik" juuksur kellele meeldib teha keemilisilokke aga ka värvimaailm on vägagi köitev.
Ootan huviga kohtumist Nõmme toredate ilusalongi klientidega.

KOSMEETIKUD:

PIRET
Olen teinud seda imelist tööd 11.aastat ja naudin igat tööl oldud
päeva. Kõige enam meeldib mulle teha maniküüri ja pediküüri, sest kaunid käed ja jalad on inimese visiitkaart. Pakun OPI Spa maniküüri ja pediküüri teenust, et minu kliendid saaksid kuninglikku hoolitsust kätele ja jalgadele. Olen pühendanud ennast probleemsete jalgadega inimeste aitamisele, meist igaüks väärib ilusaid ja hoolitsetud jalgu.
Näohoolitsustest armastan enim ultraheli näohooldust, mis pakub väga häid tulemusi näonaha elavdamisel ning säravamaks muutmisel. Kasutan ANESI kvaliteetseid tooteid, mis on mõeldud spetsiaalselt ultraheli näohoolitsusteks.
Ootan Teid kallid kliendid enda juurde.

KIRTI
Olen aastaid töötanud kosmeetikuna ning eriti meeldib mulle teha erinevaid näohooldusi, pakkudes oma klientidele meeldivat elamust koos super tulemusega. 
Võtan alati aega oma kliendi jaoks, et leida just temale sobiv hoolitsus, olgu see siis maniküür, pediküür, depilatsioon või näohoolitsus. Minu töö parim osa on rahulolev klient,  kes naeratus näol tuleb tagasi ka järgmisel korral.

MASSÖÖR:

KÄTLIN
Kätlin on särasilmne ja hakkaja Lõuna-Eesti naine, kes soovib lisaks massaašile pakkuda oma kliendile terviklikku tervisest hoolivat teenust. Õpingud tervisejuhiks annavad teadmised inimese toimimisest ning  soovitused harmoonilise ja tervisest pakatava elu loomiseks.

KÜLLI
Massööriks õppisin Grossi massaazikoolis ning olen massöör olnud
nüüdseks üle 17.aasta. Olen ennast tööalaselt pidevalt täiendanud ja osalenud erinevatel koolitustel, et pakkuda oma klientidele erinevaid massaaši liike alates klassikalisest Rootsi massašist ning laavakivi massaašist kuni Tai jalamassaašini.  Mulle mu töö meeldib ja ootan rõõmuga oma kliente tagasi.

KÜÜNETEHNIK
KAITI
Mis on parem kui ilusad küüned? Mitte midagi :D
Kaunid küüned on iga naise visiitkaart ja näitab, et inimene hoolib endast. Ennast pidevalt koolitades pakun klientidele parimaid tehnikaid ja lahendusi, mida geelküüned võimaldavad.