LOOTUSE ILUSTUUDIO kollektiiv

JUUKSURID:

LIIS
Lõpetasin Tallinna Kristiine Teeninduskooli 2002.aastal juuksuri erialal ja alates sellest olen juuksurina erinevates salongides töötanud. Olen läbinud mitmeid täiendkoolitusi, viimasel paaril aastal Eesti soengu kuninganna Aili Pussi juures, meisterjuuksur Kaja Seppeli ning Itaalia brändide Davines ja Emsibeth esinduskoolitajate juures. Olen ka brändi Emsibeth tootekoolitaja. Alati saab midagi teha paremini ja on mida õppida, ka siis kui juba 17 aastat seda toredat tööd oled teinud :)
Hetkel olen ennast täiendamas jumestuskunstniku erialal, et pakkuda veelgi paremaid teenuseid oma kallitele klientidele.

LIINA
Töötan juuksurina aastast 2013,  ehk juba viimased 6 aastat. Lisaks tavapärasele laia profiiliga (mehed, naised ja lapsed) juuksuritööle olen 2014.aastast teinud ka juuksepikendusi keratiin kinnitusega ja
Keratheraphy juuksesirgendust. Mulle väga meeldib minu töö ja
minu kliendid.  
Hetkel olen ennast täiendamas Davines brändi koolitustega värvitehnikates ning viimistlus trendides. Ikka selleks, et oma kallitele klientidele ainult parimat pakkuda.

KRISTI

KOSMEETIKUD:

PIRET
Olen teinud seda imelist tööd 11.aastat ja naudin igat tööl oldud
päeva. Kõige enam meeldib mulle teha maniküüri ja pediküüri, sest kaunid käed ja jalad on inimese visiitkaart. Pakun OPI Spa maniküüri ja pediküüri teenust, et minu kliendid saaksid kuninglikku hoolitsust kätele ja jalgadele.
Näohoolitsustest armastan enim ultraheli näohooldust, mis pakub väga häid tulemusi näonaha elavdamisel ning säravamaks muutmisel. Kasutan ANESI kvaliteetseid tooteid, mis on mõeldud spetsiaalselt ultraheli näohoolitsusteks.

INGA


MASSÖÖRID:

KÜLLI
Massööriks õppisin Grossi massaazikoolis ning olen massöör olnud
nüüdseks 17.aastat. Olen ennast tööalaselt pidevalt täiendanud ja osalenud erinevatel koolitustel, et pakkuda oma klientidele erinevaid massaaši liike alates klassikalisest Rootsi massašist ning laavakivi massaašist kuni Tai jalamassaašini.  Mulle mu töö meeldib ja ootan rõõmuga oma kliente tagasi.

KÜÜNETEHNIK
KAITI

RIPSMETEHNIK